Gökyüzü Kokladım Ben pdf indir

tarafından
5
Gökyüzü Kokladım Ben pdf indir

“Sanki sessizce kabullenmişti tüm olanları ve olacakları. Ahırdaki Zeliha ablamla değiştirilen ineklerin sesi çıktı sadece gecenin sabaha karışan koyu sessizliğinde. Huzursuzca tepinip böğürdüler birkaç kez. Öyle ki hayvanat dile gelecekti insanlığın düştüğü sefil ve rezil durum karşısında neredeyse…”
 
Ziyan edilen yaşamlar…
 
“Bunu ikisi de biliyordu lâkin dönüp bakamıyorlardı birbirlerine. Gece şahitti tüm olanlara ve anlatılanlara ve şahitti ellerini uzatsalar parmaklarının ucuna değecek kadar üzerlerine inmiş, altın bir tepsi hâlindeki dolunay…
 
Acıların ve paylaşılan sırların birleştirdiği kırık gönüller…
 
Memleketimin rüzgârı anamın, kardeşlerimin kokusunu getirir belki diye, yıllarca gökyüzü kokladım ben…”
 
Memleket ve ana hasretiyle tüketilmiş bir gençlik…
 
GÖKYÜZÜ KOKLADIM BEN sizi diyardan diyara, olaydan olaya sürükleyecek, sürüklerken de pek çok şeyi düşündürüp sorgulatacak bir eser…
 

Gökyüzü Kokladım Ben isimli 222 sayfadan oluşan kitap ; Ayşe Sezgin tarafından yazılmış ve YASON YAYINCILIK yayınevinin 14.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Dul Bayan Basquiat Bir Aşk Hikayesi pdf indir başlıklı makalemizde Dul Bayan Basquiat Bir Aşk Hikayesi indir, Dul Bayan Basquiat Bir Aşk Hikayesi oku ve Dul Bayan Basquiat Bir Aşk Hikayesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gökyüzü Kokladım Ben pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.