Gökyüzü ve Nefes Hanesi / Hilal Şehir 2 pdf indir

tarafından
5
Gökyüzü ve Nefes Hanesi / Hilal Şehir 2 pdf indir

En ölümcül GÜÇ.
En vahşi TUTKU.
En acımasız KADER.
 
“Taht Oyunları’nın Buffy Vampir Avcısı ile buluştuğunu ve üzerine bir tutam da E.L. James eklendiğini hayal edin.
—Telegraph
 
“Baş döndürücü, her fırsatta yarattığı merak uyandıran sürprizleriyle sizi içine çeken bir girdap.”
—Daily Mail
 
Bryce Quinlan ve Hunt Athalar bir anlaşma yaptılar: Aralarındaki çekimin gücüne kapılmayacak ve Kış Gündönümü’nü bekleyecekler. Çünkü henüz kimse güvende değil. Fakat birbirlerine her yaklaştıklarında çakan kıvılcımlar, neredeyse tüm Hilal Şehir’i alevler içinde bırakmaya yeter. Bryce ve Hunt isyancılara katılırken ve isyanın nedenlerini öğrenirken, çevrelerini güvende tutmak için susmak zorunda olduklarını fark ettiler. Ama bildiğiniz gibi ikisi de sessiz kalmak konusunda hiç de başarılı değiller…
 
Cam Şato, Dikenler ve Güller Sarayı serileri 37 dile çevrilen Sarah J. Maas Hilal Şehir serisinin ikinci kitabıyla ustalık eserine okurlarına hediye ediyor.
 

Gökyüzü ve Nefes Hanesi / Hilal Şehir 2 isimli 840 sayfadan oluşan kitap ; Sarah J. Maas tarafından yazılmış ve DEX KİTAP yayınevinin 21.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Uçsuz Bucaksız Boşluk pdf indir başlıklı makalemizde Uçsuz Bucaksız Boşluk indir, Uçsuz Bucaksız Boşluk oku ve Uçsuz Bucaksız Boşluk pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gökyüzü ve Nefes Hanesi / Hilal Şehir 2 pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.