Gölge Ölüm Bir Eve Dallas Polisiyesi pdf indir

tarafından
5
Gölge Ölüm  Bir Eve Dallas Polisiyesi pdf indir

ÇOKSATAN LİSTELERİNİN DEĞİŞMEZ İSMİ
NORA ROBERTS’TAN POLİSİYE TUTKUNLARINA ÖZEL BİR SERİ…
 
 
“Cinayet her zaman bir saldırıydı. Fakat koca bir aileyi kendi
evinde, kendi yataklarında alçakça ve acımasızca öldürmek
kötülüğün bambaşka bir türüydü.”
 
Yasak aşk yok. Bağlantı yok. İpucu yok. Eve Dallas şehrin en iyi polisi olabilir ama Swisher cinayetleri karşısında herkes kadar o da afallar. Bu kez, katiller son teknolojiyi kullanan, hızlı ve hiç iz bırakmadan çalışan profesyonellerdir. Tek hataları, korkup karanlık mutfağın bir köşesine saklanan dokuz yaşındaki kızı fark etmemek olur. Nixie Swisher artık cinayetlerin tek görgü tanığıdır ve kalabileceği güvenli bir yere ihtiyacı vardır. Gölgeler oralarda bir yerdedir.
 
Eve ona sahip çıkar. Muhteşem ekibi, arkasını kollayan ortağı Peabody ve Roarke’un yardımlarıyla, Eve Dallas gölgelerin ardında kimler olduğunu bulmak için dünyanın dışına çıkmayı bile göze alır.
 
Çünkü o gölgeler Eve’in, Roarke’un ve çocukluğu kâbusa dönmüş herkesin geçmişindeki gölgelere benzer. Kötülüğün çocukluğa vuran gölgelerine… Şimdi, o gölgeleri hem Nixie’nin hayatından cesaretle hem de insanlığın geçmişinden inatçı bir iyilikle dağıtma vakti.
 
Işıklar yansın!
 

Gölge Ölüm
Bir Eve Dallas Polisiyesi isimli 448 sayfadan oluşan kitap ; Nora Roberts tarafından yazılmış ve EPSİLON YAYINEVİ yayınevinin 14.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Aşk Faciası pdf indir başlıklı makalemizde Aşk Faciası indir, Aşk Faciası oku ve Aşk Faciası pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gölge Ölüm Bir Eve Dallas Polisiyesi pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.