Görkemli Hayatım pdf indir

Görkemli Hayatım pdf indir

Sıradan bir lise öğretmeninin hayatı niçin ilgi çekici olsun ki? Öyküm doğaldır ki bir yanıyla çok kişisel. Öte yandan bu, sinema kapıları önünde afişlere bakarak büyümüş çocukların da hikayesidir aslında. Parasız yatılının soğuk koğuşlarında, içlerini yakan ilk aşk acısını dostlarıyla paylaşarak hafifletebilen ergenlerin ve yetiştikleri taşradan büyük şehirlere savrulurken taşrasını içinde taşımış genç adamların, kadınların da, hikayesidir belki. Bir otobüsün veya trenin penceresinden gözünü karanlığa dikip bozkıra ve arada bir görünüveren şehirlerin ışıklarına bakarken hayaller kurmuş olanların hikayesidir anlattığım… Çünkü benim hikayem dediğim şey aslında bizim hikâyemizdir. “Yeterince karmaşık ve zor olan hayat”la her gün yeniden baş etmek zorunda olan, ülkemin süper kahramanlarının hikayesi.
 

Görkemli Hayatım isimli 152 sayfadan oluşan kitap ; Selami Arı tarafından yazılmış ve CİNİUS YAYINLARI yayınevinin 03.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Coşkun Sabah - Anılar Şimdi Gözümde Canlandılar pdf indir başlıklı makalemizde Coşkun Sabah - Anılar Şimdi Gözümde Canlandılar indir, Coşkun Sabah - Anılar Şimdi Gözümde Canlandılar oku ve Coşkun Sabah - Anılar Şimdi Gözümde Canlandılar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Görkemli Hayatım pdf indir - indir