Görünmez Kütüphane pdf indir

tarafından
21
Görünmez Kütüphane pdf indir

İskender’in tanrılara sarsılmaz inancını hep kıskanmışımdır. Denedim, ama artık onlardan bir işaret beklemekten bıktım. Gerçekten sıkıntıya düştüğümde onlardan yardım alabileceğimi sandım… Tanrılar beni düşünüyor mu? Güçten düştüğümde bana yardım edeceklerini sanmamın nedeni yalnızca kendimle uğraşmam ve kendimi önemli görmem mi? Karanlık sardığında bir ışık gönderip beni aydınlığa çıkaracaklarına inanmıştım. Böyle olmadı. Karmaşa tanrılardan daha güçlü. Neden karışmıyorlar? Biz insanlarla ilgilenmiyorlar mı? Hepsi bir yalan mı? Bir kaçış? Onları bilincimizde biz mi yarattık? Yaşamımı, güvenliğimi tanrıların eline bıraktım. Boş yere. Yalnızlığım bir başkasının yalnızlığına dokundu: Onunkine.”
 
Görünmez Kütüphane, Makedonya  Krallığı’nın Kralı İskender’in, nam-ı diğer Büyük İskender’in ordusundaki aşçısı Phyllis’le olan muhteşem aşkının çevresinde gezinen sırlarla dolu bir roman. Tarihin en büyük komutanlarından Büyük İskender’in hayatında az bilinen bir dönemini anlatan bu roman, kitapların dehlizlerinde dolaşıyor, savaşta aşkın bir çıkış yolu mu yoksa kaçış mı olduğu sorusunu soruyor okura.
 
Görünmez Kütüphane, destansı bir yaşamın bilinmeyen yönlerini açığa çıkarıyor.
 
Görünmeyeni görmeye hazır mısınız?
 

Görünmez Kütüphane isimli 176 sayfadan oluşan kitap ; Thorvald Steen tarafından yazılmış ve BUDALA KİTAP yayınevinin 08.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kaideye Tamah Etmeyen İstisnadır Hayat pdf indir başlıklı makalemizde Kaideye Tamah Etmeyen İstisnadır Hayat indir, Kaideye Tamah Etmeyen İstisnadır Hayat oku ve Kaideye Tamah Etmeyen İstisnadır Hayat pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Görünmez Kütüphane pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.