Göz Avcısı (Göz Koleksiyoncusu 2) pdf indir

tarafından
4
Göz Avcısı (Göz Koleksiyoncusu 2) pdf indir

Onunla karşılaşırsanız gözlerinizi kapatın!
 
Dr. Suker dünyanın en iyi göz cerrahlarından biridir… aynı zamanda da bir psikopat. Gün boyunca insan gözü üzerinde en komplike ameliyatlarla uğraşmaktadır. Gece ise başka hastaları vardır: işledikleri günahları görmeleri için gözlerini açmak uğruna göz kapaklarını kestiği kadınlar… Kurbanları elinden canlı kurtulmayı başarsalar da çok geçmeden kendilerini öldürmeye çalışıyor ya da akıl hastanesine yatmak zorunda kalıyorlardır. 
Ellerinde kanıt bulunmadığı ve kurbanları konuşacak durumda olmadığı için çaresiz kalan polisin Alina Gregoriev’e başvurmaktan başka çaresi kalmamıştır. Daha önce Göz Koleksiyoncusu davasında medyumluk yetenekleriyle polise yardım eden kör bir fizyoterapist olan Alina’dan, Suker’nın yeni “hastası”nın kimliğini bulması istenmektedir. Alina pek istekli olmasa da sonunda yardımı kabul eder ve bu andan itibaren kendini bir hezeyan ve şiddet sarmalının tam ortasında bulur… 
 
 
“Soluksuz bir tempoyla yazılmış, sonu okuru fazlasıyla tatmin edecek bir gerilim romanı.”
Oberösterreichische Nachrichten
 
“Her kitabıyla dehşeti iliklerinize dek hissettiren Sebastian Fitzek, Alman gerilim dünyasının tartışmasız bir numarası.”
Le Nouvel Observateur
 
“Okuru hayal kırıklığına uğratmayacak bir gerilim romanı. Bir kez elinize aldığınızda bir daha bırakamayacaksınız.”
Allgemeine Zeitung
 

Göz Avcısı (Göz Koleksiyoncusu 2) isimli 400 sayfadan oluşan kitap ; Sebastian Fitzek tarafından yazılmış ve PEGASUS YAYINLARI yayınevinin 09.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Göz Avcısı (Göz Koleksiyoncusu 2) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.