Grikaraak pdf indir

tarafından
24
Grikaraak pdf indir

Bu kitapta sanat bölümü öğrencilerime hergün kullanılan kavramların birinci anlamlarının tam tersi anlamlara da gelebileceğini göstererek, düşündürmeyi amaçladım. Önyargısızca düşünebilmeyi, etki altında kalmadan soru sorabilmeyi, bakmayı ama bakar kör olmadan, görebilmeyi, incelemeyi, farklılıkları kabullenmeyi, ötekileştirmeden tüm canlıları sevebilmeyi, heyecanlı olmayı, her söyleneni kabul etmemeyi, araştırmayı, öğrenmeye hazır bulunma halinin önemini, verilen her bilginin önce öğrenmeyi istemekle başlayacağını, çocukluktan gelen merakla araştırma arzumuzu geliştirmenin ve beslemenin, okumanın, öğrenmenin zevkini, önemini göstermeye çalıştım. Kara’nın iyi olabileceğini, ak (beyaz)’ın da sanılandan kötü olabileceğini aslında ezberin, şartlı bilginin değişmesi gerektiğini, çok yönlü düşünmenin ise gerekli olduğunu anlatmaya çalıştım.
 

Grikaraak isimli 91 sayfadan oluşan kitap ; Şükran Bulut tarafından yazılmış ve GECE KİTAPLIĞI yayınevinin 25.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Uzaktan Sevmek pdf indir başlıklı makalemizde Uzaktan Sevmek indir, Uzaktan Sevmek oku ve Uzaktan Sevmek pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Grikaraak pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.