Grupla Psikolojik Danışmada Voltan Acar-Molaei (Vam) Bütünleştirici Modeline Dayalı Süpervizyonlu Oturum Örnekleri pdf indir

tarafından
59
Grupla Psikolojik Danışmada Voltan Acar-Molaei (Vam) Bütünleştirici Modeline Dayalı Süpervizyonlu Oturum Örnekleri pdf indir

Kitapta, bütünleştici birey odaklı olarak geliştirilen bu psikolojik danışma modelinin grupla psikolojik danışma alanındaki psikolojik danışma oturumlarına yer verilmiştir. Kitap, alanda olan ve grupla psikolojik danışma öğrenmek isteyen ve/veya grupla psikolojik danışmaya gönül vermiş kişilere örnek olabilecek bir içeriğe sahiptir. Birey odaklı, iki ayrı grubun, on iki oturumluk süpervizyonlu süreci verilmiştir. Oturumlara ilişkin, kullanılan metaforlara ve sürece ilişkin resimler de kitapta bulunmaktadır. Her bir oturumu romanın bir konusuymuş gibi de okuyabilirsiniz. Ayrıca, örnekler bibliyoterapi niteliğindedir, kendinizi irdelemeniz, farkındalıkların artması, oturumlar aracılığıyla sağlanır.
 

Grupla Psikolojik Danışmada Voltan Acar-Molaei (Vam) Bütünleştirici Modeline Dayalı Süpervizyonlu Oturum Örnekleri isimli 290 sayfadan oluşan kitap ; Nilüfer Voltan Acar tarafından yazılmış ve NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK yayınevinin 18.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Geçmişten Günümüze Obsesyon pdf indir başlıklı makalemizde Geçmişten Günümüze Obsesyon indir, Geçmişten Günümüze Obsesyon oku ve Geçmişten Günümüze Obsesyon pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Grupla Psikolojik Danışmada Voltan Acar-Molaei (Vam) Bütünleştirici Modeline Dayalı Süpervizyonlu Oturum Örnekleri pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.