Güçlü ve Mutlu İnsan Yetiştirmek pdf indir

tarafından
40
Güçlü ve Mutlu İnsan Yetiştirmek pdf indir

Çok önemli bilgileri ihtiva eden kitapta kanayan yaralarımızın belki de en önemlisi olan eğitim meselelerimize parmak basılmakta eğitim serüvenimiz dünü bugünü ve yarını ile irdelenmekte ve makul çözüm önerileri sıralanmaktadır.

Eğitim ve öğretim anlayışımıza yeni bir soluk getireceğine ve bu minval üzere birçok ön yargıyı yıkacağına yürekten inandığımız bu kitap her anne baba öğretmenlerin hülasa topyekûn herkesin elinden bir saniye bile düşürmeden her bir cümlesini bir araştırmacı edasıyla okuyup istifade edeceği başucu kitaplarınızdan biri olmaya aday.

Çocuklarımızın güçlü eğitim almasından başka bir düşüncesi olmayan Eğitimci Yazar Mustafa Bakan eğitim camiasında geride bıraktığı 40 yıllık engin tecrübesini ve bilgi birikimini tarihten kültürümüzden ve tüm dünyanın bu hususta hemfikir olduğu otorite isimlerin eserlerinden derlediği çarpıcı örnekleri adeta altın bir tepsi içinde bizlerin istifadesine sunuyor.
 

Güçlü ve Mutlu İnsan Yetiştirmek isimli 240 sayfadan oluşan kitap ; Mustafa Bakan tarafından yazılmış ve BABIALİ KÜLTÜR YAYINCILIĞI yayınevinin 03.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Güçlü ve Mutlu İnsan Yetiştirmek pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.