Güllerin İhaneti / Yıldızların Laneti 2. Kitap pdf indir

tarafından
6
Güllerin İhaneti / Yıldızların Laneti 2. Kitap pdf indir

“Burada güller, aşkı değil ihaneti simgeler.”
 
Sirius Halkı!
Atalarımın yüzyıllar önce kurmuş olduğu Sirius İmparatorluğu’nun başına geçtiğim ilk günden itibaren bu ülkeyi onurumla
yönetiyorum. Refah ve huzur içinde olan ülkemiz, tanrıların çocuklarımızı lanetlemesiyle birlikte yıllardır bir kâbus yaşıyor.
Çocuklarımızı bu lanetten kurtarmak ve ülkemizi tekrar huzura kavuşturabilmek için verdiğimiz mücadelede imparatorluğumuzun
tek vârisi ve prensesi olan kızım, Victoria Sirius, kaçırıldı.
 
Alexander Brown, vârisimizi geri getirmek için yaptığı çalışmalar sırasında kendilerine Hamal Birliği adı veren bir örgütün izlerine
rastladı. Kızımı kaçıran bu örgüt, sizlerin çocuklarını da kaçırmakla kalmayıp lanetlerini kullanmaları için beyinlerini yıkayarak kendi çocuklarımızı ülkemiz için bir tehdit olarak kullanmak istiyor.
 
Bu yaptıklarıyla imparatorluğumuza savaş açmış kabul edilen Hamal Birliği’ne ve siz değerli halkıma sesleniyorum. Ülkemizin tek vârisi ve prensesi olan kızım Victoria Sirius’un en yakın zamanda saraya teslim edilmesini emrediyorum! Emirlerime karşı gelen ve lanetini kullanmaya çalışan her kim olursa olsun, yaşına ve nereden geldiğine bakılmaksızın, derhal idam edilecektir! 
 
“Ben bugüne kadar sadece seninle olan anılarıma tutunarak hayatta kaldım.
Seninle kurduğum hayallere inanarak ölülerden oluşan bir adada silbaştan bir hayat
yarattım! Sen olmadan bile bu kadar şey başarmışken sen yanımdayken nasıl kaybedebilirim?”
 

Güllerin İhaneti / Yıldızların Laneti 2. Kitap isimli 312 sayfadan oluşan kitap ; Sena Nur Işık tarafından yazılmış ve İNDİGO KİTAP yayınevinin 20.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Zulamdaki Korkular pdf indir başlıklı makalemizde Zulamdaki Korkular indir, Zulamdaki Korkular oku ve Zulamdaki Korkular pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Güllerin İhaneti / Yıldızların Laneti 2. Kitap pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.