Güllerinden Doğmak pdf indir

tarafından
5
Güllerinden Doğmak pdf indir

Hayat, bazen bizi küle dönüştüren yangınlarla karşılaştırır. Ama her yangın, aynı zamanda bir yeniden doğuş fırsatıdır. Küllerimizden güllerimizi yaratmak, bizim elimizdedir.
Kişisel gelişim profesyoneli ve eğitmen Hümeyra Besire, dördüncü kitabı “Güllerinden Doğmak”ta, sizi bu fırsatı değerlendirmeye davet ediyor. Sıcak, samimi ve etkileyici bir dille, hayatın zorluklarına karşı nasıl direnebileceğinizi, umudunuzu nasıl koruyabileceğinizi ve kendinizi nasıl yenileyebileceğinizi anlatıyor.
Bu kitap, sadece bir kişisel gelişim ve motivasyon kitabı değil, aynı zamanda bir hikaye kitabı. Yazarın kendi yaşam öyküsünden yola çıkarak, hayatın size sunduğu her şeyin bir anlamı olduğunu ve her şeyin bittiği yerde aslında yeni bir başlangıcın olduğunu gösteriyor.
“Güllerinden Doğmak”, sizi hayata yeniden bağlamak, içsel bir dönüşüm yaşatmak ve en önemlisi, gülden doğmuş bir varlık olarak kendi değerinizi hatırlatmak için yazıldı.
Şimdi söyleyin, kendi güllerinizden doğmaya hazır mısınız?
Şimdi kitabın satırları arasında yürüyün, umut dolu bir yolculuğa çıkın. Unutmayın, siz kül olurken bile diriliş şarkıları söyleyen, dolayısıyla kül değil, gül olan birer Kaknüs’sünüz. Kendi ormanınızda güllerinizden doğun.
 

Güllerinden Doğmak isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Hümeyra Besire tarafından yazılmış ve HALK KİTABEVİ yayınevinin 08.03.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Güllerinden Doğmak pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.