Güneşte Uyumak pdf indir

tarafından
23
Güneşte Uyumak pdf indir

İspanyolca edebiyatın en ünlü kalemlerinden Adolfo Bioy Casares, Güneşte Uyumak’ta, Lucio Bordenave adında eski bir banka çalışanının hikâyesiyle günlük hayatın güçlüklerinden fantastiğe bağlanan bir yol açıyor. Lucio Bordenave işini kaybetmiş, ardından saat tamirciliği yaparak geçimini sağlamaya başlamıştır. Derken hayatını altüst eden tuhaf olaylarla karşı karşıya kalır: Aşkla bağlı olduğu eşi Diana giderek dengesizleşir ve gecelerini sokaklarda geçirmeye başlar. Köpek eğitmenliğiyle uğraşan bir arkadaşı, Lucio’yu, Diana’yı akıl hastanesine yatırması ve adı Diana olan bir köpek alması için ikna eder. Sonra bir gün Diana akıl hastanesinden çıkar ama sanki başka biridir artık… Ruhlar ve bedenler yer değiştirebilir, birbirine karışabilir mi?
 
“Eğer kitaplar ev olsaydı, Güneşte Uyumak’ta yaşamak isterdim,” diyor Adolfo Bioy Casares. Okura da içinden çıkmak istemeyeceği bir ev sunuyor.
 

Güneşte Uyumak isimli 264 sayfadan oluşan kitap ; Adolfo Bioy Casares tarafından yazılmış ve EVEREST YAYINLARI yayınevinin 25.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Balenin Çınarı Madam Lili Barokas’ın Hayatı pdf indir başlıklı makalemizde Balenin Çınarı Madam Lili Barokas’ın Hayatı indir, Balenin Çınarı Madam Lili Barokas’ın Hayatı oku ve Balenin Çınarı Madam Lili Barokas’ın Hayatı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Güneşte Uyumak pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.