Günün Sonu pdf indir

tarafından
4
Günün Sonu pdf indir

dört mezar

dört tabut

iki ceset
 
 
İkiz kardeşler Jude ve Jessica Day, onların yasını tutan aile ve arkadaşlarından birkaç metre ötede durarak, hem kendilerinin hem de ebeveynlerinin cenazesine tanık olurlar. Bildikleri tek hayattan koparılan ikizler, yaşamak için kimlik değiştirmek ve San Francisco’ya sonsuza dek veda etmek zorunda kalırlar.

Altı ay sonra, seçkin kendini savunma becerilerine ve bela tutkusuna sahip iki uyumsuz olarak, dedikodular üzerine inşa edilmiş bir emekli kasabasına yıldırım gibi düşerler. Yeni hayatlarının ilk gününe Jackson ve Jillian Knight
olarak adım atarlar.

Jackson, geçmişini temizleyerek yeni başlangıcını kutlar. Fakat Jillian’ın geçmişi ruhuna kazınmıştır: ölümler, delilik, kanlı anılar ve Dr. Luke Jones. Kefaret şansı ise kapı komşusu kıdemli başçavuş Monaghan şeklinde gelir. Tehlikeli derecede çekici ve orduya yıllarca hizmet etmenin duygusal sorunlarıyla dolu bu huysuz adam, Jillian’ın yeni hayatında yer edinebilecek midir?

Bırak, baştan başla, kimseyi öldürme ve…
Kimsenin ölüleri uyandırmaması için dua et.
 

Günün Sonu isimli 416 sayfadan oluşan kitap ; Jewel E. Ann tarafından yazılmış ve NEMESİS KİTAP yayınevinin 14.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Dulhane pdf indir başlıklı makalemizde Dulhane indir, Dulhane oku ve Dulhane pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Günün Sonu pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.