Güzel Dünya, Neredesin? pdf indir

tarafından
4
Güzel Dünya, Neredesin? pdf indir

Alice ve Eileen, farklı şehirlerde yaşayan, otuzlarına yaklaşan iki arkadaş. Roman yazarı Alice, flört uygulaması sayesinde bir depo işçisi olan Felix’le tanışıp yakınlaşır. Eileen ise sona eren ilişkisinin yaralarını sarmaya çabalarken bir yandan da çocukluk arkadaşı Simon’ın çekimine kapıldığını hisseder.
Alice ve Eileen ilişkiler, sanat, edebiyat ve günbegün belirsizleşen gelecekleri hakkında yazışırken hem arkadaşlıklarını hem de hayata bakışlarını sorgulamaya başlarlar. Zira aşklarına, kalp kırıklıklarına, günü yaşamaya ve muhabbetlerine tepelerinden ayrılmak bilmeyen bir bulut eşlik eder. Karanlıktan önceki son durak mıdır bu? Güzel bir dünyanın varlığına inanmanın bir yolu var mıdır?
Sally Rooney insan doğasını kavrayışındaki yeteneğini bir kez daha samimi ve yalın bir dille gözler önüne seriyor.
“Güzel Dünya, Neredesin? Rooney’nin şimdiye dek yazdığı en iyi roman. Mizahi ve zeki diyaloglarıyla, birbirleriyle çaresizce bağ kurmaya çalışan karakterleriyle muhteşem bir eser.”
Brandon Taylor, The New York Times Book Review
“Yazarın yeteneğini gözler önüne seren bir eser. Diyaloglar asla aksamıyor, nesri sayfayı yakıp kül ediyor.”       
Anne Enright, The Guardian
#arkadaşlık #ilişkiler #gelecekkaygısı #sanat #ykuşağı #gençlik #aşk
 

Güzel Dünya, Neredesin? isimli 328 sayfadan oluşan kitap ; Sally Rooney tarafından yazılmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 26.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan 5. Kattan Düştüm Deliyim O Zaman pdf indir başlıklı makalemizde 5. Kattan Düştüm Deliyim O Zaman indir, 5. Kattan Düştüm Deliyim O Zaman oku ve 5. Kattan Düştüm Deliyim O Zaman pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Güzel Dünya, Neredesin? pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.