Hadiselerin Dili pdf indir

tarafından
6
Hadiselerin Dili pdf indir

Akif Reçber, gerek kendi hayatından gerek çevresinden işittiklerinden derlediği hikâyelerle yer yer umut, yer yer acı, yer yer öğüt ile sesleniyor okurlarının kalbine. İnsanların, acılarından yahut hatalarından aldıkları derslerin ağır bedeller sonucu olduğunu gözler önüne sererken başına gelen her musibetin muhakkak Hakk’a yaklaştıran bir kapı olduğunun da altını çiziyor. Bozkır’ın acısını, çabasını, umudunu ve vefasını gözlerinizde akmak için minik bir işaret bekleyen nice yaş eşliğinde okuyacaksınız.
 

Hadiselerin Dili isimli 112 sayfadan oluşan kitap ; Akif Reçber tarafından yazılmış ve KARİNA YAYINEVİ yayınevinin 20.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Einstein ile Ay Yürüyüşü Her Şeyi Hatırlama Sanatı ve Bilimi pdf indir başlıklı makalemizde Einstein ile Ay Yürüyüşü Her Şeyi Hatırlama Sanatı ve Bilimi indir, Einstein ile Ay Yürüyüşü Her Şeyi Hatırlama Sanatı ve Bilimi oku ve Einstein ile Ay Yürüyüşü Her Şeyi Hatırlama Sanatı ve Bilimi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hadiselerin Dili pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.