Hakk’a Çağrı ve Duanın Hikmeti pdf indir

tarafından
30
Hakk’a Çağrı ve Duanın Hikmeti pdf indir

Denilir ki, her insan bir kitaba benzer; kimi insan Rahmaniyetin, kimi insan da şeytaniyetin hizmetini, sözcülüğünü ve öncülüğünü yapar.
Hakk’a Çağrı ve Duanın Hikmeti isimli kitabımızda kendinizi bulacaksınız, kendinizi tanıyacaksınız, kendinizle yüzleşeceksiniz, kendinizle hesaplaşacaksınız; artısı ve eksisiyle kendi vicdanınızda terazi-mizan üzerine kendinizi tartacaksınız… Yolunuz, işlek ve süreğiniz, seçiminiz ve tercihiniz Rahmaniyet mi, şeytaniyet mi?
Hakk’a Çağrı ve Duanın Hikmeti, insanoğluna Hakk ve hakikatten yana onurlu, erdemli, ikrarlı, imanlı, namuslu, vicdanlı, edepli, hayâlı, iyi ve güzel ahlâk sahibi olmak için rehber olmakta; şifa vermekte, çözüm ve çare sunmaktadır. Gönüllerinize her çiçekten saf ve temiz bal damlatmaktadır. Aklınızı aydınlatıp yol gösterecek bir çerağ olmaktadır.
Hakk ehli, ikrar sahibi Bir Gönüldaşımız şöyle buyurur: “Kimi çok anarsan onu kalbinde bulursun; kalbine hâkim olan o olur. Kimin ışığını/çerağını yakarsan onunlasın ve onun nurundasın. O’sun sen!”
Aşkı niyaz ve aşkı muhabbetlerimle!
 

Hakk’a Çağrı ve Duanın Hikmeti isimli 432 sayfadan oluşan kitap ; Hüseyin Boy tarafından yazılmış ve DEMOS YAYINLARI yayınevinin 15.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Hanımlara Mahsus Haller pdf indir başlıklı makalemizde Hanımlara Mahsus Haller indir, Hanımlara Mahsus Haller oku ve Hanımlara Mahsus Haller pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakk’a Çağrı ve Duanın Hikmeti pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.