Hapishane Şifacısı (Ciltli) pdf indir

tarafından
5
Hapishane Şifacısı (Ciltli) pdf indir

“Lynette Noni usta bir hikaye anlatıcısı. Herhangi bir fantastik kurgusever için mutlaka okunması gereken bir kitap!” – Sarah J. Maas, #1 Numaralı New York Times Çok Satan Yazarı
On yedi yaşındaki Kiva Meridan, son on yılını hayatta kalmak için mücadele verdiği ve hapishane şifacısı olarak çalıştığı azılı ölüm hapishanesi olarak bilinen Zalindov’da geçirir. 
Asi Kraliçe yakalandığında, Kiva ölümcül derecede hasta olan kadını Hüküm İmtihanı’na çıkabilecek kadar uzun süre hayatta tutmakla görevlendirilir. Hüküm İmtihanı; hava, ateş, su ve toprağın güçlerine karşı bir
dizi eziyet dolu elemental sınavdır ve sadece en tehlikeli suçlular bu cezaya çarptırılır. 
Bu sırada Kiva’nın ailesinden şifreli bir mesaj gelir ve içinde tek bir emir vardır: “Ölmesine izin verme. Biz geliyoruz.” İmtihanların zaten hasta olan kraliçeyi öldüreceğini fark eden Kiva, onun yerine gönüllü olarak kendi hayatını tehlikeye atar. Eğer başarırsa, hem o hem de kraliçe özgürlüğüne kavuşacaktır. 
Fakat şimdiye kadar Hüküm İmtihanları’nın tümünden sağ çıkan olmamıştır.
Çaresi olmayan bir veba Zalindov’da kol gezerken, gizemli yeni bir mahkûm Kiva’nın kalbi uğruna savaşırken ve bir hapishane ayaklanması çıkmak üzereyken; Kiva, sınavlarının daha yeni başladığı hissinin korkunçluğunu üstünden atamaz.
 
 

Hapishane Şifacısı (Ciltli) isimli 456 sayfadan oluşan kitap ; Lynette Noni tarafından yazılmış ve ARTEMİS YAYINLARI yayınevinin 11.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Hapishane Şifacısı (Ciltli) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.