Hasat Zamanı Kuantum Şifaya Yolculuk pdf indir

tarafından
3
Hasat Zamanı  Kuantum Şifaya Yolculuk pdf indir

Bu dünyaya neden geldiniz?
Hangi çakra bilincinde tezahür ediyorsunuz?
Bilinçaltınızı yöneterek dönüşmenin mümkün olduğunu bilmek nasıl bir his olurdu?
Kabe’nin kalbinizde olduğunu bilmek nasıl bir his olurdu?
Bolluk bilincinde olmanın mümkün olduğunu bilmek nasıl bir his olurdu?
Bu bir eko sistem ve siz kalbinizden beyne sinyaller göndermeyi başardığınızda artık kalbinizden yansıyacaksınız… Bu evrende bilginiz ve frekansınız kadar yansıma yaparsınız.
 
Bu kitap çakralar, hastalık çözen olumlamalar, kuantum dönüşüm, NLP, evrensel meditasyonlar, bilinçaltı kodlamalar, numeroloji, mandala, şifa teknikleri, grigori dizilimleri, kundalini reiki, bolluk reikisi, ileri seviye meditasyonlar ile tüm kozmik bilgileri içeriyor. İnsan kendi başına aldığı bilgiler ile genişlemez, yaşayacağı olaylar ile deneyimleyeceği her şeyi kendine çekmeye başlar. Sonra aldığı her bilgi ile kendi yükselişini oluşturur. Her bilinç, yanındaki ve etrafındaki insanları etkiler, kıvılcım bu şekilde oluşur. Ben bilincinden çıkıp birlik olma bilincine ulaşmamız içindir yaşadıklarımız ve yaşayacaklarımız. Kolektif bilinçten atalarımızın bize nesilden nesile bıraktığı bilgi kayıtlarını alarak dünyaya geliyoruz, amacımız bu bilgi kayıtlarındaki olumsuz kayıtları iptal ederek yenilerini inşa etmek.
 
Yeni bilgiler de bizim kendimizi idrak etmemiz içindir. Işık kapılarından neslimizi geçirmemiz için bizlerin yeni nesillere HAKİKİ İNSAN kodlarını bırakmamız gerekir. Gerçek şifa içimizdedir… Herkes bilinci kadar yansır…
 

Hasat Zamanı Kuantum Şifaya Yolculuk isimli 578 sayfadan oluşan kitap ; İrem Göktuna tarafından yazılmış ve CİNİUS YAYINLARI yayınevinin 22.05.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Hasat Zamanı Kuantum Şifaya Yolculuk pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.