Hayal Gemisi Tayfaları pdf indir

tarafından
2
Hayal Gemisi Tayfaları pdf indir

Bir Hayal Gemisi’ne binseydiniz, nereye gitmek isterdiniz çocuklar?
 
Ya, o Hayal Gemisi’nin Kaptan’ı siz olsaydınız, nerelere yelken açardınız, hiç düşündünüz mü?
 
«Hayal Gemisi de nereden çıktı? Hiç öyle bir gemi olur muymuş?» demeyin çocuklar! Var! Hem de, Tayfaları bile var bu geminin; Kaptan, Miço, Uzun, Maskot ve Bıdık!
 
Öyle böyle Tayfalar da değil bunlar, zorluklardan yılmayan, hiç umutsuzluğa kapılmayan, meraklı mı meraklı, maceracı mı maceracı, akıllı mı akıllı çocuklar hepsi de, tıpkı sizler gibi!
 
Üstelik size de bir müjdeleri var: İsterseniz siz de bu geminin bir tayfası, hatta belki de, Kaptan’ı bile olabilirsiniz! Nasıl? Cazip bir teklif değil mi? O hâlde ne duruyorsunuz, katılın onlara!
 
Çocuklarımıza güvenle okutabileceğimiz, Hayal Gemisi Tayfaları, Hayal Gemisi Tayfaları Okulda ve Hayal Gemisi Tayfaları Tatilde serisinin tamamı, 2017 yılında Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından kütüphaneler için satın alınan kitaplar arasında olup, kütüphanelerde çocuklarımız tarafından keyifle okunmaktadır.
 

Hayal Gemisi Tayfaları isimli 122 sayfadan oluşan kitap ; Hakan Karcı tarafından yazılmış ve KAPTAN KİTAP yayınevinin 12.05.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Hayal Gemisi Tayfaları pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.