Hayalet Avcısı Thomas Carnacki pdf indir

tarafından
4
Hayalet Avcısı Thomas Carnacki pdf indir

Eksantrik bir bekâr, kartlarını açık oynayacak kadar zeki ama bir o kadar da esrarengiz bir adam, William Hope’un dahi dedektifi: Thomas Carnacki!
Bir akşam yemeğine davet aldınız. Sınırlı ama en sevdiğiniz kişilerden oluşan arkadaş grubunuz toplanmış, sizi bekliyor. Katıldınız, yemekler yendi ve sonra herkes en sevdiği sandalyesine kuruldu, davet sahibinin piposunu yakmasını bekliyor. Kulaklarda sabahtan kalma bir heyecan: “Son hikâyemi dinlemek ister misiniz?”
Carnacki’nin vakaları alışılmış dedektiflik maceralarının uzağındadır. Hayaletlerin kol gezdiği, kötücül canlıların, sebepsiz kapanan kapıların ve birbirine giren karmaşanın gerilimi kademe kademe artırdığı bu evrende Thomas Carnacki, doğaüstü sesler için dahi bir tehdittir. 
Karanlık edebiyatın büyük kalemi William Hope Hodgson, nesillere ilham olmuş dedektifi ile Türkçede ilk kez karşınızda. Benzeri görülmemiş ritüellere kurgusal antik el yazmalarının eşlik ettiği bu macerada gizemli bir güç sizleri çağırıyor.
Buraya kadar dinlediniz ve bir Carnacki macerasının ancak onun size anlattığı kadarına şahitsiniz. Carnacki ilginize teşekkür ediyor ve kapıyı işaret ediyor: “Dışarı!”
 
 

Hayalet Avcısı Thomas Carnacki isimli 176 sayfadan oluşan kitap ; William Hope Hodgson tarafından yazılmış ve OTANTİK KİTAP yayınevinin 31.10.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Hayalet Avcısı Thomas Carnacki pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.