Hayallerini Yaşatanlar pdf indir

tarafından
7
Hayallerini Yaşatanlar pdf indir

İş insanı Bekir Pınar ve yazarın bir araya gelmesi, dededen toruna uzanan bir hikâyenin kapılarını araladı. Ve bu kapıdan girerek geçmişin tozlu sayfalarında derin bir yolculuğa çıkıldı.
 
“Hayallerini Yaşatanlar” kitabı, dede Bekir Pınar’ın hayatı ve ticaret alanındaki öncü rolünü anlatırken Mısır’dan yola çıkarak 1799’da Lenger’e yerleşen Ömer Efendi’den yedinci kuşakta gelen iş insanı Bekir Pınar’a kadar uzanan bir biyografi hazinesi sunuyor. Bu zengin yolculuk, bir ailenin geçmişine dair unutulmaz hikâyeleri ve değerli mirası gün yüzüne çıkarıyor.
 
Bu kitap, güçlü aile bağlarının toplumların kalkınmasındaki önemini vurguluyor. Dede Bekir Pınar’ın yokluk içindeki sabrı, azmi ve tevekkülü ile hayallerini nasıl gerçekleştirdiğini öğreneceksiniz. Pınarlar Gıda’nın arkasındaki gizli gücü keşfedecek ve başarı hikayesinin ardındaki çaba ve tutkunun izini süreceksiniz. “Hayallerini Yaşatanlar: Yokluktan Başarıya, Sabrın İnşa Ettiği Yaşam Öyküsü” 
 
“Hayallerini Yaşatanlar” sadece bir aile hikayesi değil, aynı zamanda Gülnar’ın tarihine saygı dolu bir selam… Geçmişin mirasını koruyan, hayalleri gerçekleştiren ve değerlere bağlı kalan bu aile, okuyuculara ilham verecek ve kendi köklerine dair yeni bir bakış açısı sunacaktır…
 

Hayallerini Yaşatanlar isimli 202 sayfadan oluşan kitap ; Ramazan Sarıtaş tarafından yazılmış ve GÜLNAR YAYINLARI yayınevinin 29.08.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Hayallerini Yaşatanlar pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.