Hayatta Kazanılan Tecrübeler Tavsiyeler pdf indir

Hayatta Kazanılan Tecrübeler Tavsiyeler pdf indir

İnsan hayatı boyunca birçok olayla karşılaşıyor. Birikimleri, zekâsı, karakteri ve bulunduğu ortamına göre bir karar verip uyguluyor. Bazen acil durumlarda düşünme fırsatı olmadan anında bir yol izleniyor. Olayın sonunda kararın doğru olup olmadığı anlaşılıyor. Başarılı olunsa da olunmasa da çok değerli bir tecrübe kazanılıyor. Bu tecrübeleri başkalarına iletmek benzer olaylarla karşılaşılınca doğru yolun bulunmasına büyük katkıda bulunuyor.
 
Bu kitapta sosyal hayat, iş hayatı, sağlıklı yaşam, hastalık, spor gibi çeşitli konularda mantık düzeyi gelişmiş, her konunun esasını öğrenme alışkanlığı olan inşaat mühendisliği eğitimi görmüş, üst düzey yönetici olarak büyük şirketlerde çalışmış, birçok olay yaşamış bir mühendisin gözüyle çözümleri bulacaksınız. Hangi eğitimi seçmek, kendini geliştirmek için ne yapmak, hangi meslekleri seçmek, okulda neler öğrenmek, hangi hobileri denemek, çocuk yetiştirmede ve evlilikte nelere dikkat etmek gerektiğine dair örnekler ve tavsiyeler veriyorum.
 
Modern çağ bilgisayar ve internetten son sürat biyoteknoloji ve yapay zekâ çağına doğru ilerlerken gelişmelerden uzak kalınamayacağı, akıllı telefon, bilgisayar ve çeşitli gelişmeleri günlük yaşamdan uzak tutulmaması ve çocukları kalıplaşmış meslekler yerine yenilerine teşvik edilmesi gerekiyor.
 

Hayatta Kazanılan Tecrübeler Tavsiyeler isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; İlhan Durusoy tarafından yazılmış ve BOYUT YAYIN GRUBU yayınevinin 20.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Hayatta Kazanılan Tecrübeler Tavsiyeler pdf indir - indir