Hengame pdf indir

Hengame pdf indir

Vedat bana, göğüs kemiklerimi birbirinden geçirecek kadar sıkı bir şekilde sarılarak şunları fısıldadı kulağıma “Doğaya işlenmiş kanunları, insanoğluna verilmek istenen mesajları, bir tohumun, bir çiçeğin, bir serçenin bağırmak istediklerini yüreğine işledin ve şimdi bunları toplumun arasına da taşı; madem ki toplumu doğaya taşıyacak gücümüz yok bari doğayı topluma taşıyalım dostum.”
 
Ona sarılmışken, arkasından bize doğru gelen arabayı görebiliyordum. Yolun daha da uzaması için içimden ne kadar dua etsem de nafile; az sonra araba yanımdaydı ve içimdeki, ‘Bu eski araba benle bu ağır hüznümü taşıyabilecek mi acaba?’ sorusuyla arabaya bindim; hüznüm umrunda bile değildi, taşıdı.
 

Hengame isimli 197 sayfadan oluşan kitap ; Ömer Özcan tarafından yazılmış ve LİMAN YAYINLARI yayınevinin 30.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Söz Anlayan Beri Gelsin Atasözü ve Deyim Yazıları pdf indir başlıklı makalemizde Söz Anlayan Beri Gelsin Atasözü ve Deyim Yazıları indir, Söz Anlayan Beri Gelsin Atasözü ve Deyim Yazıları oku ve Söz Anlayan Beri Gelsin Atasözü ve Deyim Yazıları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hengame pdf indir - indir