Her Şey Daha Dün Gibi pdf indir

tarafından
20
Her Şey Daha Dün Gibi pdf indir

Yaşadığımız dönem çok ilginç hâdiselerle dolu bir dönemdi.
Karasabanla toprağın sürüldüğünü de gördüm, dev traktörleri de. Tırpanla buğday biçildiğini de gördüm, biçer döverleri de.
Kağnılarla da yolculuk ettim, uçakla atmosferin üzerine de çıktıkKöyden yaylaya çıktığımızdan çok daha kısa sürede, buradan Çin’e gittik. Siyasî olayları iliklerimize kadar yaşadık. Sağ-sol olaylarında gençlerimizin nasıl heder edildiğini, “Büyüklerimiz”in olayları yatıştıracağına, siyasî hesaplarla nasıl körüklediklerini gördüm. İş hayatında değişik hamlelerimiz oldu.
Tecrübesizliğimizden nice kayıplar yaşadık, zararlar gördük. Hayatımda rastladığım ve bana acılar yaşatan olayların meğer sevinmem gereken hâdiseler olduğunu yıllar sonra öğrendim.
İnsanları kendi menfaatleri ile denemedikçe tanımanın mümkün olmadığını öğrendim. Hiç aklımızda yokken, kendimizi siyasetin içerisinde bulduk. Orada edindiğimiz bilgiler ve yaşadıklarımız apayrı tecrübeler…
Hâtıralar hayatın somut gerçekleri. Şimdi, çok genç yaşta neden hayat hikâyelerini okumayıp, o tecrübelerden faydalanmadığıma üzülüyorum..
 

Her Şey Daha Dün Gibi isimli 392 sayfadan oluşan kitap ; Seracettin Karayağız tarafından yazılmış ve İNKILAB YAYINLARI yayınevinin 17.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Ninem Korkut Hikayeleri 2 pdf indir başlıklı makalemizde Ninem Korkut Hikayeleri 2 indir, Ninem Korkut Hikayeleri 2 oku ve Ninem Korkut Hikayeleri 2 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Her Şey Daha Dün Gibi pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.