Her Şey Mümkün pdf indir

tarafından
5
Her Şey Mümkün pdf indir

Bu kitapta çok kadim bilgilerin ve bilgelerin sırlarını keşfedeceksiniz. İlk sayfadan itibaren okumaya başladığımda, beni bu macerada neler bekliyor bilmiyordum. Verilen soru kalıplarını kullandıkça ve enerjiyi takip etmeyi anladıkça ben kitaba değil, kitap benim hayatıma dokundu. Tüm okuyanların hayatlarında farkındalık ve değişim yaratacağına inanıyorum. Bu sayfalarda gerçek bilginin ve bilgeliğin kapıları aralanıyor. Eşikten geçmek sizin elinizde.
Geçen de geçmeyen de satırları arasında şifa bulsun.
Tuğba Dedeoğlu Demir
 
Access Consciousness’ın sıradışı soruları ile siz de benim gibi yaşamınızı değiştirebileceğinizi bilseniz ve bu kitabın da bu konuda destekçiniz olacağını söylesem, ne dersiniz?
Eğitim, seminer ve danışmanlıklarla talep eden herkesin yaşam yolculuğunu kolaylaştırıyorum. Bu öylesine keyifli bir yol ki… İnanın hiç durasım yok.
Bu yolda en içten talebim ve her zaman söylediğim cümle; “Rabbim kendi önümden çekilmemi nasip et!”
Yürekten diliyorum; her bir satır, okumayı seçen herkese katkı olsun. Sunulan her bir soru, hayatına almayı seçenlere değişim kapılarını sonuna kadar açsın…
Arayışı daha neşeli, daha kolay ve şükran dolu bir yaşam olan herkese, HER ŞEYİN MÜMKÜN OLDUĞUNU göstersin, ışık tutsun…
Tek bir hedef var: “Daha bilinçli ve daha farkında olmak!”
Her birimiz çok değerliyiz! Ve birer hediyeyiz bu dünyaya… Bunu algılamak ve yargısız, beklentisiz, bakış açısı olmaksızın HER ŞEYİN MÜMKÜN OLDUĞUNU keşfedebilmek için neler mümkün?
 

Her Şey Mümkün isimli 264 sayfadan oluşan kitap ; A.Ebru Tarım Dilekcan tarafından yazılmış ve CERES YAYINLARI yayınevinin 11.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Her Şey Mümkün pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.