Her Söz Bir Roman Aforizmalar pdf indir

tarafından
6
Her Söz Bir Roman  Aforizmalar pdf indir

ERSEN KORKMAZ
Yaşamım boyunca günümüzün modern kralları tarafından ezilen, sömürülen, horlanan, ötekileştirilen ve acı çeken insanların haklarını alma mücadelesinde yanlarında oldum, olmaktan da onur duydum. 
Ersen KORKMAZ 
“Hatay’ımızda çekirdekten yetişen gazeteci-yazar dostumuz Ersen Korkmaz’ ın daha önce yayımlanan dört yapıtını zevkle okudum.” 
Doç. Dr. Lütfü SAVAŞ 
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı 
“İskenderun’da haftada iki kez çıkan Demokrat Gazetesi gönderilmiş. Kurucusu, yazıişleri müdürü ve başyazarı Ersen Korkmaz, 1994-1996’da saldırıya uğramış. Failleri bugüne kadar bulunamamış. Muhalif bir gazeteci.” 
Akın BİRDAL, Sol Elim 
“Ey Vali! Biz Ersen Korkmaz’a saldırdık. Bırakınız bizi cezalandırmayı bizim kim olduğumuzu bile ortaya çıkaramadınız. İkinci kez saldıracağız demişlerdir.”
Aytekin Ertuğrul GÜNDOĞARKEN 
Hatay Gazetesi, 2 Ağustos 1996 
 
 
 

Her Söz Bir Roman
Aforizmalar isimli 208 sayfadan oluşan kitap ; Ersen Korkmaz tarafından yazılmış ve İNCEYAZI yayınevinin 22.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Geçmişi Beklemek pdf indir başlıklı makalemizde Geçmişi Beklemek indir, Geçmişi Beklemek oku ve Geçmişi Beklemek pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Her Söz Bir Roman Aforizmalar pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.