Herkes Keman Çalabilir Keman Metodu 1 pdf indir

tarafından
18
Herkes Keman Çalabilir  Keman Metodu 1 pdf indir

Sanatçı 1993 yılında Kars’ta doğmuştur. Müzik yeteneğini  7 yaşında piyano ve solfej eğitimi alarak geliştirmeye başlamıştır. Ardından Uludağ Üniversitesi Devlet  Konservatuvarı’nın özel yetenek sınavını kazanarak müzik çalışmalarına başlamıştır ve aynı kurumun keman anasanat dalından başarıyla mezun olmuştur.
Öğrencilik yıllarından itibaren solo, oda müziği ve orkestra sanatçısı olarak ülkenin farklı şehirlerinde bir çok konser ve temsilde başarıyla görev almıştır. Eğitim hayatı boyunca pek çok ünlü sanatçının masterclass çalışmalarına katılmıştır.
2015-2017 yılında Bursa Devlet Tiyatrosu’nda, 2017-2018 yılında Nilüfer Tiyatro’da müzisyen sanatçı olarak çalışan, yurtiçi ve yurtdışında pek çok başarılı temsilde görev alan sanatçı daha sonra bu sanat dalına enstrümanistliğin yanında müzik direktörü olarak beste ve düzenleme çalışmaları yaparak destek vermiş, çeşitli festivallerde kendi müzikleri sahnelenmiştir. Bursa 2.Meslek Tiyatroları Festivali’nde ‘Guguk Kuşu’ oyununa bestelediği müzikler ile ‘En İyi Müzik  Ödülü’nü kazanmıştır. Ayrıca 2018 yılında kurulan ve genç müzisyenleri içinde barındıran bir proje orkestrası olan Şehrin Kemanları Topluluğu’nun kurucu üyelik, keman sanatçılığı ve idari koordinatörlük görevlerini sürdürmektedir. Sanatçı pedagojik formasyon eğitimini tamamlamakla birlikte keman sanatçılığı ve eğitmenliği, bestecilik gibi alanların yanına  öğretmenlik alanını da eklemiş ve önemli eğitim kurumlarında görev yapmıştır. Aktif sanat hayatının yanı sıra bestecilik, yazarlık, koordinatörlük ve öğretmenlik alanında da proje ve  çalışmalarını sürdürmektedir.
 

Herkes Keman Çalabilir
Keman Metodu 1 isimli 173 sayfadan oluşan kitap ; Erhan Can Dereçiçek tarafından yazılmış ve GECE KİTAPLIĞI yayınevinin 06.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Herkes Keman Çalabilir Keman Metodu 1 pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.