Hıçkırık Krizi / Uçuk Ailemle Kaçık Maceralar pdf indir

tarafından
4
Hıçkırık Krizi / Uçuk Ailemle Kaçık Maceralar pdf indir

Bir sinema filminde oynamak mı? Dalga geçmeyin benimle! Ben kim, oyunculuk kim?! Okul piyesinde bile birkaç satır rolü ezberleyemediğim için padişaha, “Kasmayın hünkârım!” demiş adamım ben. Bırakın sinema filmini, böbrek filmi çektirirken bile çok hareket ettiğim için çekemedi doktorlar. Şimdi siz kalkmış bana sinema oyunculuğu teklif ediyorsunuz! Yapmayın lütfen!
Nasıl? Çekimlere bir de ailecek mi gideceğiz? Komedi dizisi falan olsa tamam da ciddi bir sinema filminde hayatta olmaz! Uçuk ailesi tam kadro film setinde, öyle mi? Yok artık!

Siz bakmayın Emir’in böyle konuştuğuna. Hikâyenin başında böyle düşünüyordu evet. Unutulan o birkaç satırlık rolün, hiç unutulmayacak bir maceraya dönüşebileceğine o da hiç ihtimal vermiyordu çünkü. Ama olaylar gelişti. Ve sonunda bol kahkaha içeren, çok eğlenceli, bol maceralı ve hıçkırıklı bir hikâye çıktı ortaya. Hıçks!
 

Hıçkırık Krizi / Uçuk Ailemle Kaçık Maceralar isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Salih Uyan tarafından yazılmış ve CARPE DİEM KİTAP yayınevinin 11.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Hıçkırık Krizi / Uçuk Ailemle Kaçık Maceralar pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.