Hiroşima’yı Hatırlayan Bir Ruh pdf indir

tarafından
13
Hiroşima’yı Hatırlayan Bir Ruh pdf indir

ŞAŞIRTICI BİR REENKARNASYON VAKASI !

Hiroşima’ya atom bombası atılması sırasında Japon adamın ölümünün genç bir Amerikalı kızla nasıl bir bağlantısı olabilirdi?

Korkunç bir ölümün ısrarcı anısı, zaman ve mekanın ötesine geçti ve genç bir kızın geçmiş yaşam terapisi almak istemesine sebep oldu. Dünyanın öbür ucundaki bir adamın yaşamı ve ölümünün bu şaşırtıcı keşfi ve bunun günümüz Amerika’sında yaşayan bir kız üzerindeki etkisi regresif hipnoz yoluyla ortaya çıktı.

Bombalama olayıyla ilgili araştırmalar, II. Dünya Savaşı’nın bu dramatik sonu sırasında kamuoyunun bilmediği gerçekleri de ortaya çıkardı. Hiroşima ve Nagazaki’nin perişan olması pahalı bir deneyin nihai sonuçları mıydı? Birleşik Devletler gerçekten bu bombaları atmak zorunda mıydı? Bu vaka, savaşın Japonya tarafına ilişkin şaşırtıcı bilgileri ortaya çıkardı.

Hiroşima bombalamasından sağ kurtulanların anlattığı pek çok acı, ölüm ve yıkım hikayesi var. Bu, hayatta kalamayan birinin görgü tanıklığıdır.

Hikaye insanlığa haykırıyor, ‘’Bunun bir daha olmasına izin vermeyin!’’
 
 

Hiroşima’yı Hatırlayan Bir Ruh isimli 192 sayfadan oluşan kitap ; Dolores Cannon tarafından yazılmış ve ONUR KİTAP yayınevinin 19.03.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Hiroşima’yı Hatırlayan Bir Ruh pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.