Hiyeroglifleri Anlamak Antik Mısır İçin Bir Anahtar pdf indir

tarafından
10
Hiyeroglifleri Anlamak  Antik Mısır İçin Bir Anahtar pdf indir

Hiyerogliflerin gizemini çözmek için mükemmel bir rehber.
 
Eski Mısır hiyeroglifleri, 1500 yılı aşkın bir süre boyunca tercüme edilemedi ve bu yazının kadim bilgeliği ve dini gizemleri sakladığı düşünüldü. Hiyeroglifler nihayet çözüldüğünde, dini mitler ve ritüellerden sıradan halkın günlük meselelerine kadar hayatın bütün alanlarına dair şaşırtıcı biçimde canlı bir manzara sundu.
Hilary Wilson, Hiyeroglifleri Anlamak’ta anıtlardan, belgelerden ve müze teşhirlerinden örneklerle birlikte en sık kullanılan yüzlerce hiyeroglifin tercümelerini sunmaktadır.
El çizimleri, tablolar ve haritalarla ayrıntılı bir şekilde resimlendirilen bu olağanüstü kitap, yüzlerce Mısır anıtını ve eserini süsleyen hiyerogliflerden bazılarını gerçekten okuyabilmenin memnuniyetini yaşatacaktır.
 

Hiyeroglifleri Anlamak
Antik Mısır İçin Bir Anahtar isimli 224 sayfadan oluşan kitap ; Hilary Wilson tarafından yazılmış ve MAYA KİTAP yayınevinin 01.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Gerçek Tarihin Peşinde pdf indir başlıklı makalemizde Gerçek Tarihin Peşinde indir, Gerçek Tarihin Peşinde oku ve Gerçek Tarihin Peşinde pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hiyeroglifleri Anlamak Antik Mısır İçin Bir Anahtar pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.