Hormonal Zeka pdf indir

tarafından
2
Hormonal Zeka  pdf indir

Kadınların yaşamları boyunca çeşitli hormonal değişiklikler yaşamaları doğaldır ancak pek çok kadın hormonlardan kaynaklanan regl düzensizlikleri, şiddetli ağrı, PKOS, endometriozis, doğurganlık problemleri, uyku sorunları, akne, şişkinlik, sıcak basması gibi dertlerle mücadele ederken aradıkları cevapları bulamaz. Sorularının karşılığında hayat kalitesini artıracak öneriler sunulmasından ziyade, zaten bildikleri o gerçek “tespit” edilip geçilir: “Hormonlardandır.”
 
Bu lafı duyduğumuz anda ne anlama geldiğini biliriz.
 
Oysa bozuk değilsiniz. Kadın olmak, bir “teşhis” değil!
 
Yale Üniversitesi’nden kadın sağlığı uzmanı Dr. Aviva Romm, Hormonal Zekâ’da karşılaştığınız semptomların temel nedenlerini belirlemenize yardımcı oluyor ve hem hormonal hem de jinekolojik sağlığa kavuşmanız için altı haftalık bir programla size rehberlik ediyor.
 
Diyet ve yaşam tarzını değiştiren bütünsel bir yaklaşımı temel alan Hormonal Zekâ, hangi yiyecekleri tüketmeniz, çevresel hormon bozucuları nasıl teşhis edeceğiniz, vücudunuzun doğal detoks sistemlerini nasıl devreye sokacağınız gibi birçok konuda tavsiyeler sunarak sadece semptomları gidermenin ötesine geçiyor ve kadın sağlığını etkileyen daha derin faktörleri gözler önüne seriyor.
 
Dr. Aviva Romm, sizi vücudunuz ve hormonlarınızla yepyeni bir ilişki kurmaya, nihayet rahat bir nefes almaya ve teşhislerin kaderiniz olmadığını anlayacağınız bir yolculuğa davet ediyor.
 

Hormonal Zeka isimli 576 sayfadan oluşan kitap ; Aviva Romm tarafından yazılmış ve MUNDİ yayınevinin 07.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Hormonal Zeka pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.