Hüccet pdf indir

tarafından
12
Hüccet pdf indir

Dünya manevi bir buhran geçiriyor. Dünyadan Allah inancının kalkması veya var olan inançların zayıflaması neticesinde cinayetler, savaşlar, terör, sosyal hayatın ve aile hayatının bozulması gibi felaketler gittikçe yeryüzüne daha hızlı yayılmakta.
Tüm bu felaketlerin gerçek sebebi, insanlığın araştırmaya dayanan bir Allah inancına sahipolmaması ve Allah’a imanın bir gereği olan ibadetleri yapmayarak manevi ve ruhsal gıdadan mahrum kalmasıdır.
 
Evet, insan maddi gıdayaihtiyaç duyduğu kadar manevi gıdaya da ihtiyaç duyar. Maddi gıda eksikliği hastalıklara ve en sonunda ölüme sebep olduğu gibi, manevi gıdamız olan Allah’a imanın ve ibadetlerimizin eksikliğinde ise buhranlar, depresyonlar, alkolizm, uyuşturucu, hırsızlık ve ahlaksızlık gibi hem aile hayatını hem de sosyal hayatı berbat eden hastalıklar meydana gelmektedir.
Allah’a gereği gibi iman etmenin kapısını aralayan bu eser, inanç dünyanıza yeni bir soluk getirecektir.
 

Hüccet isimli 132 sayfadan oluşan kitap ; Mehmet Karabacak tarafından yazılmış ve MEMENTO MORİ YAYINLARI yayınevinin 13.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Din Dili pdf indir başlıklı makalemizde Din Dili indir, Din Dili oku ve Din Dili pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hüccet pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.