Huzur Bahçesi pdf indir

tarafından
21
Huzur Bahçesi pdf indir

Hayat, herkese aynı şansı vermez bu dünyada; Kimi gül bahçesine doğar, kimi mezarlığa. Bu ikisi arasında seçim şansın yoktur ama bu mezarlığa gömülmek ya da çiçek ekip gül bahçesine çevirmek senin elindedir. O, gömülmeyi kabul etmemiş; acının esir aldığı hayatı değiştirmek için her bir köşeye çiçekler ekmişti. Şimdi, oluşturduğu gül bahçesinin kokusunu, her nefes alışında hissediyordu. Çünkü o çiçeklerini toprağı tırnakları ile kazarak ekmiş, gözyaşlarıyla sulamıştı. O yüzden, çiçeklerinin koparılmasına asla izin veremezdi.
 
Yedi yaşına kadar sevgiyle büyüyen bir kız çocuğunun hayat şartlarının değişmesiyle yaşadığı zorlukları, bu zorlukların üstesinden gelmesini, büyüdüğünde kendi ayaklarının üzerinde durmasını ve sonunda aradığı bir tutam huzura kavuşmasını kimi zaman üzülerek, kimi zaman kızarak, kimi zaman merakla ama çoğu zaman huzurla okuyacaksınız.
 

Huzur Bahçesi isimli 134 sayfadan oluşan kitap ; Ceyda Kurt Sarı tarafından yazılmış ve CİNİUS YAYINLARI yayınevinin 10.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Huzur Bahçesi pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.