Hz. Lut 13. Fas pdf indir

Hz. Lut 13. Fas pdf indir

“Ey sebeplere güvenenler! Size fayda ve zarar verecek olan tektir. Melikiniz tektir. Sultanınız tektir. İlâhınız tektir. Yaratıcınız tektir. Yaptığınız şeyleri sizin elinizle yapan O’dur. Sizi O yarattı. Size O rızık verdi. Size zararı da, faydayı da veren O’dur. Sizi hidâyete erdiren O’dur. Niçin kendiniz gibi bir mahlûka dayanıyorsunuz? Kendisine ne bir fayda ne de bir zarar verecek olana niçin tapıyorsunuz? Allahu Teâlâ’nın ‘Rabb’i ile güzel bir sûrette karşılaşmayı umanlar sâlih amel işlesinler ve ibâdetlerinde O’na hiçbir şeyi ortak koşmasınlar.’ (Kehf, 110) buyurduğunu işitmediniz mi?” (Abdülkâdir Geylânî, Cilâu’l-Hâtır Yolun Esasları ve İncelikleri, 41. Meclis, s. 123.)
 

Hz. Lut 13. Fas isimli 104 sayfadan oluşan kitap ; Cemalnur Sargut tarafından yazılmış ve NEFES YAYINLARI yayınevinin 26.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Hz. Lût 13. Fas pdf indir başlıklı makalemizde Hz. Lût 13. Fas indir, Hz. Lût 13. Fas oku ve Hz. Lût 13. Fas pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hz. Lut 13. Fas pdf indir - indir