İçimdeki Tanrı’dan pdf indir

tarafından
38
İçimdeki Tanrı’dan pdf indir

Menekşe kokulu sevgilim. Bedensiz olsan da seni hiçbir kadın bedenine değişmem. Ateşin mavisi gözlerini öldükten sonra unutmak mümkün müdür? Ben sana senin ruhuna sarılmışken hasretim. Nasıl bu dünyadan gidince dayanırım? Ah güzel kadınım! Çok geç geldin ruhuma. Zaman sende farklı işlense de zamanım çok acımasız benim. Her şeyi değiştirebilecek kadar Tanrı olsaydım keşke. Belki o vakit mutlu son mümkün olurdu. Güzel şeylerin başlangıcı olan bir sonsuz mutluluk değil sevgilim. Gerçekten mutlu bir son bahsettiğim. Seni seviyorum güzel kadınım. Öpüyorum meneviş gözlerinden. Sonsuza dek hoş kal.
 

İçimdeki Tanrı’dan isimli 78 sayfadan oluşan kitap ; Ayfer Şamiloğlu tarafından yazılmış ve RİTİM SANAT YAYINLARI yayınevinin 26.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Zagor Sayı 234 / Cromm’un Habercisi pdf indir başlıklı makalemizde Zagor Sayı 234 / Cromm’un Habercisi indir, Zagor Sayı 234 / Cromm’un Habercisi oku ve Zagor Sayı 234 / Cromm’un Habercisi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İçimdeki Tanrı’dan pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.