İçimizdeki Ses pdf indir

tarafından
30
İçimizdeki Ses pdf indir

Seri katil Rudy Cutter’ın müebbet hapis cezası almasından dört yıl sonra, San Francisco cinayet masası müfettişi Frost Easton korkunç bir yalanı ortaya çıkarır. En yakın arkadaşı, Cutter’ı parmaklıklar ardına göndermek için sahte kanıtlar yerleştirmiştir. İkilemde kalan Eston, hakikati ortaya çıkarması gerektiğine karar verince, kız kardeşini de öldüren katil sokaklara geri döner.
Cutter’ı tekrar hapse göndermek isteyen dedektif, kendine yeni bir müttefik bulur. Bu kişi, Cutter hakkında bir kitap yazmıştır ve onunla ilgili herkesten daha çok şey bilmektedir. Ve şimdi korku içindedir. Çünkü Cutter dört yıl boyunca, çalınan günlerinin intikamını nasıl alacağını düşünmüştür.
Yeniden saldırmaya hazırlanan bir katilin yoluna çıkmak kolay olmayacaktır.
 

İçimizdeki Ses isimli 408 sayfadan oluşan kitap ; Brian Freeman tarafından yazılmış ve PANAMA YAYINCILIK yayınevinin 19.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Türk Romanının Doğuşu ve Gelişimi pdf indir başlıklı makalemizde Türk Romanının Doğuşu ve Gelişimi indir, Türk Romanının Doğuşu ve Gelişimi oku ve Türk Romanının Doğuşu ve Gelişimi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İçimizdeki Ses pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.