İçimizden Biri pdf indir

tarafından
5
İçimizden Biri pdf indir

Uzayda bir göreve gittiğinizi düşünün. Sizinle birlikte toplamda 10 kişisiniz. Sakince size verilen görevleri yerine getiriyorsunuz. Ama bir gün, aynı şekilde görevlerinizi yaparken daha sabah canlı olarak gördüğünüz bir arkadaşınızın yerde yatan cesedi ile karşılaşıyorsunuz. Ne yapardınız?

Geri dönüşü olmayan bu yolculukta ne biri yardım
çığlıklarınızı duyabilir ne de size ikinci bir şans verebilir. Evet, doğru duydunuz. Burası uzayın tam ortası! Sağınıza döndüğünüzde uzun siyah boşluğu, solunuza döndüğünüzdeyse hiçbir işinize yaramayacak yıldız kümelerini görebilirsiniz! Akıttığınız gözyaşlarının hiçbir anlam ifade etmediği bu yerde yalnızca iki seçeneğiniz var: Ya bütün bunları kabullenip ölüm ile kucaklaşacaksınız ya da her şeyi göze alıp buradaki en büyük düşmanınızı öldürmeye
çalışacaksınız… Ama karşınızdaki kişiyi küçümsemeseniz iyi olur çünkü uzun zamandır
içinde büyük bir kin besliyor! Ve eğer kim olduğunu
bulamazsanız tek tek hepinizin sonunu getirecek.
Kendinizden bile şüphe ettiğiniz bu yerde kalan
arkadaşlarınıza nasıl güveneceksiniz? Peki ya size son bir şey söylesem? Mesela, düşmanınızın arkadaşlarınızın arasından biri olduğunu… Evet, hazırlanın. Çünkü düşmanınız, içinizden biri…
 

İçimizden Biri isimli 432 sayfadan oluşan kitap ; Nurseza Karakaya tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 08.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Vikrama ve Urvaşi (Ciltli) pdf indir başlıklı makalemizde Vikrama ve Urvaşi (Ciltli) indir, Vikrama ve Urvaşi (Ciltli) oku ve Vikrama ve Urvaşi (Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İçimizden Biri pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.