İçin İçin Yanan Ateş pdf indir

tarafından
11
İçin İçin Yanan Ateş	 pdf indir

Milyonlarca okuru büyüleyen Trendeki Kız ve Karanlık Sular’ın yazarı Paula Hawkins’ten aldatmaya, cinayete ve intikama dair yepyeni bir roman.
 
Londra’da genç bir adam korkunç şekilde öldürülmüş olarak bulununca, onu tanıyan üç kadın hakkında soru işaretleri oluşur. Laura kurbanın teknesinden çıkarken görülen son kişidir. Teyzesi Carla hem onun hem de yakın zamanda vefat etmiş bir başka aile üyesinin yasını tutuyordur. Miriam ise polisten sır saklayan meraklı bir komşudur. Kurbanla ayrı bağlantılara sahip üç kadın, içten içe kendilerine yapılan yanlışları düzeltmek için yanıp tutuşur. 
 
İntikam söz konusu olduğunda iyi insanlar bile korkunç şeyler yapabilir. Huzuru bulmak için ne kadar ileri gidilebilir? Sırlar alev alıp patlamadan önce ne kadar süre için için yanabilir?
 
“Kitabın sonunu yalnızca bir kâhin tahmin edebilir.”
—New York Times
 
“Tüm harika gerilim kitapları gibi ters köşelerle dolu. Aynı zamanda derinlikli, zeki ve fazlasıyla insancıl bir kitap.” 
—Lee Child
 

İçin İçin Yanan Ateş isimli 320 sayfadan oluşan kitap ; Paula Hawkins tarafından yazılmış ve İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 30.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kalırsa Söz Kalır : Sezer Aslan (Âşık Mestî) Hayatı-Sanatı-Eserleri pdf indir başlıklı makalemizde Kalırsa Söz Kalır : Sezer Aslan (Âşık Mestî) Hayatı-Sanatı-Eserleri indir, Kalırsa Söz Kalır : Sezer Aslan (Âşık Mestî) Hayatı-Sanatı-Eserleri oku ve Kalırsa Söz Kalır : Sezer Aslan (Âşık Mestî) Hayatı-Sanatı-Eserleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İçin İçin Yanan Ateş pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.