İcra Müdür ve İcra Müdür Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Tamamı Çözümlü 4 Deneme pdf indir

İcra Müdür ve İcra Müdür Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Tamamı Çözümlü 4 Deneme pdf indir

İcra Müdürlüğü ve İcra Müdür Yardımcılığı Sınavı’na hazırlanan değerli adaylar,
Çalışmamız güncel sınav müfredatına uygun ‘’Genel Yetenek – Genel Kültür (35 soru) ve Alan Bilgisi (45 soru) ’’ olmak üzere toplam 80 soruluk 4 denemeden oluşuyor.
Denemelerde; karışık şekilde ’’Kolay, Orta, Zor’’ seviyelerde ÖSYM’nin yeni nesil soru tarzına uygun sorular bulunuyor.
٠ ’’Kolay’’ seviyedeki sorularla, bilgi eksiklerinizi tamamlamak için konularla ilgili bilinmesi gereken hususları ortaya koyan temel soru ve cevaplara aşina olun istedik.
٠ ’’Orta’’ seviyedeki sorularla, sınavla hemen hemen aynı zorlukta olan karşınıza çıkabilecek soruları görmenizi hedefledik.
٠ ’’Zor’’ seviyedeki sorularla, sınavda her yıl karşınıza gelmese bile çıkması muhtemel, kaçırmamanız adına biraz daha fazla bilgi, analiz ve sentez gerektiren soruları bir araya getirdik.
Ayrıca sorularda ve soruların çözümlerinde ÖSYM’nin sınav dilinin kullanılmasına özen gösterilmiş, bilgi kirliliği oluşturmamak adına daha önce ÖSYM’nin yaptığı sınavlarda genel kabul görmüş bilgiler esas alınmıştır.
 

İcra Müdür ve İcra Müdür Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Tamamı Çözümlü 4 Deneme isimli 122 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve TEMSİL KİTAP yayınevinin 03.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan LGS İlk Tekrar Seti pdf indir başlıklı makalemizde LGS İlk Tekrar Seti indir, LGS İlk Tekrar Seti oku ve LGS İlk Tekrar Seti pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İcra Müdür ve İcra Müdür Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Tamamı Çözümlü 4 Deneme pdf indir - indir