İçsel Mühendislik Bir Yoginin Mutluluk Rehberi pdf indir

tarafından
8
İçsel Mühendislik  Bir Yoginin Mutluluk Rehberi pdf indir

YAŞAYAN BİR USTADAN GERÇEK MUTLULUĞA ULAŞMANIN YOLLARI
 
Yoga, içsel enerjileri, bedeninizi ve zihninizi ideal kapasitede çalıştırarak harekete geçirebilen sofistike bir kendini güçlendirme sistemidir. İç dünyanızı tam olarak istediğiniz gibi yönetmenizin, kendi mutluluğunuzu inşa edebilmenizin yolunu açar. Bir yogi hayatını böyle bir genişlemeyle yaşar.
 
Vizyoner yogi Sadhguru da bu çığır açan kitapta, doğaya benzersiz bir yakınlığı olan bir çocuktan Hindistan’ı motosikletiyle dolaşan gözü pek bir gence evrilmesinin hikâyesinden yola çıkarak yoganın temellerini anlatıyor. Güney Hindistan’daki bir dağın tepesinde zamanın durduğu ve kökten değişmiş olarak yeniden doğduğu o özel aydınlanma anını bizlerle paylaşıyor. Bugün kendini insani amaçlara adamış bir kuruluş olan Isha’nın kurucusu Sadhguru, milyonlarca kişinin yolunu aydınlatıyor. Çünkü ona göre guru, “karanlığı dağıtan, sizin için kapıyı açan kişi” anlamına geliyor: “Bir guru olarak, öğretecek bir doktrinim, aktaracak bir felsefem, yayacak bir inancım yok. İnsanlığın başına bela olan tüm kötülüklerin çözümü kişisel dönüşümden geçiyor. Kendini dönüştürmek, geçmişi geride bırakmaktır, hayatı algılama ve deneyimleme şeklinizin değişmesidir.” Bu derin ve ilgi çekici kitaptaki saf bilgelik, okuyuculara kanıtlanmış, taze, canlı ve yeni araçlar sunuyor. İçsel Mühendislik, devrim niteliğinde bir düşünme biçimi geliştirerek mutlu bir hayata ulaşma fırsatıyla tanışmanızı sağlıyor.
 

İçsel Mühendislik Bir Yoginin Mutluluk Rehberi isimli 256 sayfadan oluşan kitap ; Sadhguru Jaggi Vasudev tarafından yazılmış ve LİBROS KİTAP yayınevinin 18.03.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

İçsel Mühendislik Bir Yoginin Mutluluk Rehberi pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.