İhya ve İnşa pdf indir

tarafından
7
İhya ve İnşa pdf indir

Modern zamanlarda Ümmet olarak maruz kaldığımız işgal ve istila, yerine göre toprağı, yerine göre yeraltı ve yerüstü kaynaklarını hedefliyor. Bu durumun yol açtığı yıkımın telafisi hiç şüphesiz kolay olmayacak. Ancak Ümmet’in maruz kaldığı “zihnî kuşatma”nın yol açtığı tahribatın yol açtığı yıkım diğerlerine kıyasla çok daha derin ve kalıcı… Bu işgale direnmek, diğer işgal türlerine mukavemetle kıyaslandığında çok daha zor. Zira herşeyden önce onu “fark etmek” başlı başına bir çaba istiyor. “Pirincimizin içindeki beyaz taş”ı, yani İslam’ı “içeriden” bir dil kullanarak tahribe azmetmiş çevrelerin faaliyetlerini de bu gerçeğin üstüne eklediğimizde, sorumluluğumuzun ne denli ağır olduğunu uzun uzadıya anlatmaya gerek kalmıyor.

Elinizdeki kitap, maruz kaldığımız “zihnî işgal”in kodlarını çözmeyi hedefleyen makalelerden oluşuyor.
 

İhya ve İnşa isimli 440 sayfadan oluşan kitap ; Ebubekir Sifil tarafından yazılmış ve RIHLE KİTAP yayınevinin 13.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Üçüncü Hat Hatt-ı Sevvum pdf indir başlıklı makalemizde Üçüncü Hat Hatt-ı Sevvum indir, Üçüncü Hat Hatt-ı Sevvum oku ve Üçüncü Hat Hatt-ı Sevvum pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İhya ve İnşa pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.