İki Dünyada Mutlu Olmak pdf indir

tarafından
6
İki Dünyada Mutlu Olmak pdf indir

Bu kitap, en samimi iki dostum olan defter ve kalemle dertleşirken ortaya çıktı. İnsanların iki dünya mutluluğunu yaşamaları için hem araştırmalarımdan hem de tecrübelerimden faydalanmalarını istedim. Bunun için, mensur olan iki kitap yazdım. Bu amacımı bir de mümkün olduğunca manzum bir dille gerçekleştirmek istedim.
Bu kitaptaki sayfalar; Allah’a ve akla göre doğru ve yanlışın vurgulandığı yüreğimin sesi, kitabî bilgi ve tecrübelerimin birleşimi olan samimi dizelerden oluşmuştur. Serbest nazımın ikinci aşama şekliyle yazılmış olup, didaktik özelliktedir. 
Rabb’imiz lütfeylesin tüm insanlığa iki dünya saadeti İmtihan süresini en verimli şekilde değerlendirmeyi Dünya hayatı bitmeden en doğru yolu bulmayı Bu kitabı da bu yoldaki vasıtalardan biri kılmayı.
Âmîn!
 
 

İki Dünyada Mutlu Olmak isimli 192 sayfadan oluşan kitap ; Asiye Gül tarafından yazılmış ve KİTAPARASI YAYINLARI yayınevinin 31.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Aşk Pınarı pdf indir başlıklı makalemizde Aşk Pınarı indir, Aşk Pınarı oku ve Aşk Pınarı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İki Dünyada Mutlu Olmak pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.