İlham Veren Evlilikler pdf indir

tarafından
3
İlham Veren Evlilikler pdf indir

Evlilik; hayatın paylaşılması, nesillerin devamı, toplumun düzeni ve sağlıklı bir cinsel ilişki için gerekli bir birlikteliktir.
Birçok toplumda evlilik birlikteliğinin bozulmasına sıcak bakılmamaktadır. Evlilik birlikteliğinin bozulması sadece kişisel bir tercih ve kişisel özgürlük değildir. Evlilik birlikteliğinin bozulması; sosyal, psikolojik, kültürel ve yasal birçok olumsuz sonucu doğurur. Boşanan çiftler ve çocukları tehlikelere açık hale gelir.
Ben bu kitap ile ilham veren çiftlerin evliliklerine ve hayatlarına ayna tutarak güzel örnekleri sizlere yansıtmaya çalıştım.
Bu çalışmayla; toplumsal bir sorun olan boşanmaların önüne geçmeyi ve evlenen çiftlerin mutlu olmalarını istedim. Evliliklerin; Pazara kadar değil mezara kadar” sürmesini, evlenenlerin “bir yastıkta kırk yıl” birlikte olmasını ve onların da kendilerinden sonra evleneceklere ilham vermesini istedim.
Tüm evlenen ve evlenecek çiftlere evlilik hayatlarında mutluluk dileğimle…
 Adnan YEŞİL
 

İlham Veren Evlilikler isimli 207 sayfadan oluşan kitap ; Adnan Yeşil tarafından yazılmış ve MOTİVE yayınevinin 28.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

İlham Veren Evlilikler pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.