İliklerine Kadar Yazmak: İçindeki Yazarı Özgür Bırakmak İçin 60 Kart pdf indir

tarafından
4
İliklerine Kadar Yazmak: İçindeki Yazarı Özgür Bırakmak İçin 60 Kart  pdf indir

“Sizin için dileğim şu: Kartları çıkarın, bir yüzündeki konuyu ele alın ve yazın, yazın, yazın… Unutmayın: İyi ya da kötü yok, sadece sayfadaki kelimeler var. Başarı ya da başarısızlık yok.”
 
Yazmaya “Düşünüyorum da…” diye başlayıp neler yazabilirsiniz? Ya da “Düşünmüyorum…” diye başlayıp. Sessiz olan şeyler hakkında yazmaya ne dersiniz? Mesela kızarmış ekmeğin üzerinde eriyen tereyağı. Bir kâsede duran üç zeytin… Kendinizi en çok nerede yalnız hissediyorsunuz? Brokoliyi daha önce hiç görmemiş birine tarif edebilir misiniz?
 
İliklerine Kadar Yazmak kitabı onlarca dile çevrilen Natalie Goldberg herkesin sorduğu “Nereden başlamalıyım?” sorusuna yanıt veriyor. Tam buradan! Bu kartlar, sunduğu 60 konu başlığıyla hem zihninizi canlandıracak hem de yazma yolculuğunuzda ihtiyaç duyduğunuz özgüveni kazanmanıza yardımcı olacak.
 
Her kartın ön tarafında bir konu, arkasında ise otuz yılı aşkın süredir yaratıcı yazarlık alanında çalışan Natalie Goldberg’in yalın, samimi kaleminden kısa bir ders var. Konuları birkaç farklı açıdan ele alıyor, bu sayede yazarlara ve yazar adaylarına şık bir kutu içinde yer alan 60 kartla, tekrar tekrar ilham veriyor.
 

İliklerine Kadar Yazmak: İçindeki Yazarı Özgür Bırakmak İçin 60 Kart isimli 60 sayfadan oluşan kitap ; Natalie Goldberg tarafından yazılmış ve HEP KİTAP yayınevinin 14.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

İliklerine Kadar Yazmak: İçindeki Yazarı Özgür Bırakmak İçin 60 Kart pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.