İlk Sette Aşk Yangını pdf indir

tarafından
4
İlk Sette Aşk Yangını pdf indir

Sosyal medya fenomeni Crystal Chen, kariyerini spor salonlarına dair klişeleri yıkarak ve alaycı yorumları görmezden gelerek inşa eder. Sevgilisinden ayrılan ve erkeklere dayanma gücü gittikçe azalan genç kadın teselliyi sporda bulur.

Ancak spor salonunun en yeni üyesiyle, yani kendini beğenmiş itfaiyeci Scott Ritchie ile tanıştığında işler değişir. Aralarındaki rekabet, havada kıvılcımlar uçuşmasına yol açar. Genç kadının bu kaos ortamında beklediği son şey, büyükanne ve büyükbabalarının nişan partisinde Scott’la karşılaşmaktır.

Düğüne gitmek için yola çıktıklarında Crystal, Scott’ın inatçılığının altında yumuşak bir kalp olduğunu keşfeder. Ruh eşini bulmuş olabileceğini düşünür. Fakat sosyal medyada yayılan bir fotoğraf
kötü yorumları da beraberinde getirir ve filizlenen aşklarını
güç testine tabi tutar.

 
Goodreads, Amazon, Cosmopolitan, USA Today
2022’nin En İyi Romantik Kitapları Seçkisi

 
“Amy Lea, vücut pozitifliğine odaklanan, iç açıcı bir romantik komediyle karşımıza çıkıyor. İlk Sette Aşk Yangını esprili ve güçlü; kendini kabullenmekle mücadele eden herkese bir övgü niteliğinde.”
—Publishers Weekly

“Karakterler o kadar komik, sempatik ve anlayış dolu ki bunun Amy Lea’nin ilk romanı olduğuna inanmak zor.”
—Popsugar
 

İlk Sette Aşk Yangını isimli 376 sayfadan oluşan kitap ; Amy Lea tarafından yazılmış ve NEMESİS KİTAP yayınevinin 15.05.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

İlk Sette Aşk Yangını pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.