İncil’de Yer Alan Pagan İnançlar pdf indir

tarafından
4
İncil’de Yer Alan Pagan İnançlar pdf indir

Kutsal Kitap’ta yer alan taraflı öğretiler gerçekte pagan kökenli mi? JOHN CLAUDIUS PITRAT, bu sarsıcı soruya detaylı bir yanıt arıyor. İncil’in derinliklerine dalarak, pagan öğretilerin İncil’de yer bulup bulmadığını araştırıyor. Bu kitap, kutsal yazıların gerçekte ne anlattığına dair bir keşif yolculuğuna çıkıyor. Yazar, okuyucuyu kanıtlar sunuyor. İncil’deki birçok yazının pagan inançlarında da mevcut olduğunu ispat ediyor. İncil’in gerçek öğretileri nelerdir ve modern inanç sistemlerimizde ne kadar yer buluyor?
 
Kitabın sonunda, “Gerçeği bileceksiniz ve gerçek sizi özgür kılacak” diyerek okuyucuya umutlu bir mesaj bırakıyor. İster Müslüman ister Tarafsız ya da İncil öğretilerine inanıyor olun, bu kitapla inançlarınıza tarihsel bir perspektif kazandırabilirsiniz. İncil’deki yanlışları sorgulamak istiyorsanız, bu kitap tam size göre. Kutsal yazıların derinliklerine dalmak ve tarihsel gerçeklere ulaşmak için İncil’de Yer Alan Pagan İnançlar’a göz atın.
 
 

İncil’de Yer Alan Pagan İnançlar isimli 168 sayfadan oluşan kitap ; John Claudius Pitrat tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 06.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

İncil’de Yer Alan Pagan İnançlar pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.