İngilizce Öğreniyorum (4+ Yaş) pdf indir

tarafından
10
İngilizce Öğreniyorum (4+ Yaş) pdf indir

Sevgili Anneler, Babalar ve Eğitimciler;
 
Okul öncesi dönem olarak adlandırılan 4 yaş, erken yaşta yabancı dil eğitimi için oldukça önemlidir. Bu yaşlarda çocuğunuzun öğrendiği yabancı dil sadece ilkokul, ortaokul, lise öğreniminde değil, üniversite hayatı ve sonrası içinde onu bir adım ileri taşıyacaktır. Unutmayalım ki bir lisan bir insandır.
Kitapta; temel kavramlar, nesneler, hayvanlar, meyve ve sebzeler, renkler, sayılar, aile kavramları, mevsimler, vücudun bölümleri, alfabe gibi temel kazanımların oluşmasına destek olacak bilgi ve beceriler sunulmaktadır.
Etkin görseller, eğlenceli bulmacalar, eşleştirmeler, tamamlama ve birleştirmeler, boyayarak kavramları öğrenme, aynı zamanda hem görsel-dikkat algısını geliştirmek hem de İngilizce yeni kelimeler öğrenmek için birçok etkinlik, çocukların bilişsel ve kavramsal yetileri dikkate alınarak hazırlanmıştır.
Bu kitap; İngilizceyi keyifle öğrenmeyi sağlamak, çocuğunuzla beraber aktiviteleri eğlenceli bir şekilde yapmak ve kalıcı izli bir dil öğrenimi sağlamak adına hazırlanmıştır.
Keyifli ve verimli vakit geçirmeniz dileği ile…
 
Filolog
GAMZE DOKUMACI
 

İngilizce Öğreniyorum (4+ Yaş) isimli 30 sayfadan oluşan kitap ; Filolog Gamze Dokumacı tarafından yazılmış ve BEYAZ PANDA YAYINLARI yayınevinin 14.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Her Güne Bir Aktivite 365 Aktivite pdf indir başlıklı makalemizde Her Güne Bir Aktivite 365 Aktivite indir, Her Güne Bir Aktivite 365 Aktivite oku ve Her Güne Bir Aktivite 365 Aktivite pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İngilizce Öğreniyorum (4+ Yaş) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.