İnsan Vücudu Tiyatrosu pdf

İnsan Vücudu Tiyatrosu pdf

İnsan Vücudu Tiyatrosu’na hoş geldiniz.
İnsan biyolojisine yapacağınız bu büyüleyici yolculuğun her aşamasında size ben eşlik edeceğim. Önce sahneye bir iskelet olarak çıkacağım ve her bölümde kostümüme yeni bir katman eklenecek, ta ki vücudum tamamen oluşana kadar. Bu anatomik yolculukta konunun kalbine (hatta midesine, damarlarına, hücrelerine, kemiklerine, beynine) kadar ineceğiz. Oyunumuz eğlenceli, hatta o kadar eğlenceli ki bedenimiz hakkında bunca şeyi ne ara öğrendiğinize şaşıracaksınız.
İnsan Vücudu Tiyatrosu, çocukların (ve yetişkinlerin) vücudumuzun işleyişini derinlemesine ve keyif alarak öğrenebilmesi için harika bir kaynak.
 
goodreadscom okur notu: 4.23
 
Maris Wicks, biyoloji delisi (bu kitabı bitirdiğinizde muhtemelen siz de öyle olacaksınız) bir eğitimci. Bilime olan tutkusu bugün pek çok ülkede yardımcı kaynak olarak kullanılan bu çizgi bilim kitabının ortaya çıkmasını sağladı.
 

İnsan Vücudu Tiyatrosu isimli 240 sayfadan oluşan kitap ; Maris Wicks tarafından yazılmış ve DOMİNGO YAYINEVİ yayınevinin 30.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Uzay O Ünlü Patlama Hikayesi pdf başlıklı makalemizde Uzay O Ünlü Patlama Hikayesi indir, Uzay O Ünlü Patlama Hikayesi oku ve Uzay O Ünlü Patlama Hikayesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İnsan Vücudu Tiyatrosu pdf - indir