İnsanın Sevgi Yolu pdf indir

tarafından
6
İnsanın Sevgi Yolu pdf indir

Nursen Alıç’ın merakla beklenen yeni kitabı yayımlandı. “İnsanın Sevgi Yolu” adını taşıyan kitap, bir anlamda yaşam kılavuzu kabul edilebilecek nitelikte.
Yazar, daha önce yayımlanan “Merdüm” adlı eserinin devamı niteliğinde olan “İnsanın Sevgi Yolu” kitabında hayatın şifrelerinin, kim olduğumuz sorusunda gizli olduğuna vurgu yapıyor. Kent hafızası ve kişisel gelişim yayınlarıyla bilinen K-İletişim Yayınları’ndan çıkan kitabın genel yayın yönetmenliğini Kadir Toprakkaya, editörlüğünü ise Zehra Emre yaptı.
 
YARI ÖLÜ BİR YAŞAM SÜRMEYE DEVAM MI EDECEKSİNİZ?
 
Kitabın önsözünde “Benim çabam; özgür, bilinçli, sorumlu, kendi iç dünyasında huzurlu ve bu değerlere göre yaşayan, başkalarının amaçları ile değil, kendi hayat felsefesi ile bütünleşmiş insanı ortaya çıkarmaktır” diyen Nursen Alıç; “Hayatın en büyük esrarı gerçekte ‘kim’ olduğumuzdur. Hayat size düşündüğünüzden de iyisini sunmaya hazır iken, yarı ölü bir yaşam sürmeye devam mı edeceksiniz? Gerçek yaşamı seçebilirsiniz” mesajı veriyor. Alıç, kitabın arka kapağında ise şu ifadelere yer veriyor:
 
DENEYEREK ÖĞRENİLİR HAYAT, SEVGİ VE CESARETLE YAŞANIR
 
“Hayat bize, nerede ve ne zaman biteceğini bilmediğimiz bir yol gibi görünebilir. Bilmediğimiz bir yolda olmamız, kaybolduğumuz anlamına gelmez. Belki de olmamız gereken yerdeyiz ve huzurlu, mutlu, eğlenceli bir yolculuk bizi bekliyordur. Deneyerek öğrenilir hayat, sevgi ve cesaretle yaşanır. Hayata ve hayatın bize sunduklarına sonsuz sevgi, güven ve inançla sarılırsak, yolumuz açık ve aydınlık olacaktır. Bu kitap, ‘insan’ ve ‘insan olmak’ arasındaki farkı anlatırken, okuruna yolunun ve yolculuğunun neresinde olduğunu anlamasına yardımcı olacaktır.”
 

İnsanın Sevgi Yolu isimli 100 sayfadan oluşan kitap ; Nursen Alıç tarafından yazılmış ve K-İLETİŞİM YAYINLARI yayınevinin 16.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

İnsanın Sevgi Yolu pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.