İnsanlık Krizi pdf indir

tarafından
3
İnsanlık Krizi pdf indir

“Efendim bu köyü araştırdım ve anket yaptırdım. Şehirlerin yeniden inşa edilmesini halkın yüzde yetmiş beşi reddediyor. Bu gerçeği değiştirmek için medya kanallarında ve gazetelerde onları ikna edecek reklamlar ve algı başlatmalıyız.”
“Biliyorsun ki otokrasiyle yönetiliyorlar. Devrim midir nedir? Öyle bir şey yapmışlar ama bak, bunların hepsi palavra! Aç kaldıklarında ben devrimi o zaman görürüm. Ayrıca nerede kaldı fikir özgürlüğü? Ehh! Dünya yalanlarla dönüyor Thomas. Biz de yalanlarımızı söyleyeceğiz. Tek fark şu; Dünya’yı benim yalanlarım yönet-sin başkasınınki değil!”
“Harikasınız Başkanım. Siz dünya imparatorusunuz. Tıpkı bir yılan gibi sessizce avınızın zayıf anını bekliyorsunuz ve ısırıp zehirledikten sonra kurbanınızı yutuyorsunuz.”
“Thomas, belli ki çok yılan belgeseli izlemişsin. Unutmadan şu Bilgelik Köyü’ne git ve bana bilgi topla bakalım dertleri neymiş.”
 

İnsanlık Krizi isimli 64 sayfadan oluşan kitap ; Melda Vatancı tarafından yazılmış ve EDEBİYATİST YAYINEVİ yayınevinin 15.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

İnsanlık Krizi pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.